مرز استفراغ گرمازدگی کودکان والدین

مرز: استفراغ گرمازدگی کودکان والدین میکروب نوزادان میکروب تشنج

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیگیری ۳۵ سرفصل کاری روزانه جهت پیدا کردن بنیتا ، دوربین‌های شهری هم به پلیس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در بازسازی صحنه جرم، شرح تازه‌ای از دستگیری قاتلان بنیتا اعلام کرد. 

پیگیری ۳۵ سرفصل کاری روزانه جهت پیدا کردن بنیتا ، دوربین‌های شهری هم به پلیس

شرح شناسایی و دستگیری قاتلان بنیتا/ دوربین های شهری هم به پلیس کمک نکرد/ پیگیری ۳۵ سرفصل کاری روزانه جهت پیدا کردن بنیتا

عبارات مهم : ایران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در بازسازی صحنه جرم، شرح تازه ای از دستگیری قاتلان بنیتا اعلام کرد.

به گزارش فارس، عباسعلی محمدیان مدیر پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در گفت وگو با اهالی محل راجع به جنایت قتل بنیتای 8 ماهه اظهار داشت: جنایتی اتفاق افتاده و خودرویی به همراه طفل معصومی از این محل ربوده شد و متأسفانه این طفل 8 ماهه جان خود را از دست داد و نه تنها پایتخت کشور عزیزمان ایران بلکه کل کشور عزیزمان ایران متأثر شدند.

پیگیری ۳۵ سرفصل کاری روزانه جهت پیدا کردن بنیتا ، دوربین‌های شهری هم به پلیس

وی افزود: پلیس آنچه در توان داشت جهت پیدا کردن ماشین و این کودک گذاشت ولی با توجه به مسیری که طی کرده بودند و ماشین رها شده است بود سرنخ های مورد نیاز را نداشتیم.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ خطاب به مردم گفت: در ابتدا تیم هایی تشکیل شدند و افراد سارق و قاتل را دستگیر کردند و سپس محلی که ماشین رها شده است بود کشف شد و مشخص شد این طفل معصوم جان خود را از دست داده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در بازسازی صحنه جرم، شرح تازه‌ای از دستگیری قاتلان بنیتا اعلام کرد. 

سردار محمدیان گفت: دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران و پاکدشت دستورات اکید را جهت پیگیری این پرونده در مناسب ترین وقت داشته اند و امروز جمعه نیز بازسازی صحنه جرم برگزار شد تا فردا پرونده به دادستانی و سپس به دادگاه برود.

در ادامه و بعد از بازسازی صحنه جرم سردار محمدیان در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به پرسش آنها راجع به قتل بنیتا اظهار داشت: از مردم تقدیر می کنیم آیا که هر خبر و صحنه مشکوکی را بلافاصله به پلیس اطلاع می دهند.

وی افزود: در 7 یا 8 استان متفاوت راجع به بنیتای 8 ماهه اطلاع رسانی مورد نیاز شده است بود و در هر مغازه ای که لوازم کودک و یا شیرخشک می فروختند در صورت برخورد با مورد مشکوک به پلیس اطلاع داده می شد.

پیگیری ۳۵ سرفصل کاری روزانه جهت پیدا کردن بنیتا ، دوربین‌های شهری هم به پلیس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: مردم ما عاطفی و همراه با پلیس هستند و جهت برخورد با مجرمین همکاری مورد نیاز را می کنند.

وی راجع به جنایت صورت گرفته نیز افزود: از لحظات اولیه که خبر ربایش کودک و ماشین به 110 اعلام شد مدیر کلانتری و واحد تجسس وارد صحنه شدند و از یک ساعت بعد مأمور پلیس آگاهی در کلانتری تحقیقات خود را شروع کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در بازسازی صحنه جرم، شرح تازه‌ای از دستگیری قاتلان بنیتا اعلام کرد. 

سردار محمدیان بیان داشت: قسمتی از کار پلیس در کنار خانواده و قسمت دیگر نیز با حضور نیروهای پلیس انجام شد.

وی افزود: سارقین یک مسیر کوتاه را جهت فرار از محدوده و رسیدن به مقصد گزینش کردند و شیشه ها را اوج کشیدند و درب ماشین را بستند البته درب ماشین نیز قفل نشده بود.

پیگیری ۳۵ سرفصل کاری روزانه جهت پیدا کردن بنیتا ، دوربین‌های شهری هم به پلیس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به اینکه پیگیری های پلیس از ابتدای این اتفاق شروع و چندین مأموریت نیز داشته ایم، گفت: با کارها پیچیده و پلیسی سه شنبه هفته گذشته محدوده حضور متهمین را پیدا کردیم و البته فردی نیز خبری همراه با اسم کوچک اعلام کرده بود و همزمان با دستگیری سارقین کارها مورد نیاز جهت پیدا کردن کودک انجام شد.

سردار محمدیان گفت: با حکم قضایی هنگامی که به منزل سارقین مراجعه کردیم با پوشک خریداری شده است و شیرخشک مواجه شدیم که مشخص شد جهت یک کودک 9 ماهه است که بعد از بررسی های مورد نیاز معلوم شد پسر فرزند برادر یکی از متهمین بوده است.

وی افزود: هنگامی که از متهم سراغ طفل ربوده شده است را گرفتیم ابتدا منکر شده است و بعداً اعلام کرد که ماشین را با طفل کجا رها کرده است و بعد از آن همکاران با آن صحنه دلخراش مواجه شدند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه از دوربین های سطح شهر سرنخی به دست نیاوردید، گفت: اگر از دوربین ها سرنخی به دست می آوردیم 4 روز صبر نمی کردیم بلکه همه روزها و شب ها همکاران ما در مرکز مستقر بودند تا زمانی سامانه آلارم دهد و مأموران ما وارد عمل شوند.

سردار محمدیان افزود: ماشین مسیر کوتاهی را خارج از محدوده شهری و کنترل سرعت طی کرده بوده و یک ساعت و نیم بعد رها شده است بود.

وی گفت: بیش از 35 سرفصل کاری را هر روز جهت پیدا کردن این کودک پیگیری می کردیم.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ خطاب به مردم توصیه کرد: هنگام خرید و یا بستن درب پارکینگ و هر اقدام دیگری در هر بازه زمانی کوتاهی درب خودروی خود را قفل کنند.

سردار محمدیان بیان داشت: اینترنت را وقت می دانیم و منشتر شدن تصویر این کودک در اینترنت شهروندان تماس های بسیاری جهت کمک و پیدا کردن این کودک گرفتند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه متهم مهم این پرونده 130 فقره دزدی داشته و به قید وثیقه آزاد شده است هست، گفت: پرونده در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در دادستانی پاکدشت بوده و کمتر از یک ماه بوده که این فرد از زندان آزاد شده است است.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | پلیس آگاهی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz