مرز استفراغ گرمازدگی کودکان والدین

مرز: استفراغ گرمازدگی کودکان والدین میکروب نوزادان میکروب تشنج

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و کلوب بخواهند که بمانم ، باقری

مربی پرسپولیس گفت: یک‌سری تصمیمات احساسی هم به بازیکن ضرر می‌زند و هم به کلوب و قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد.

قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و کلوب بخواهند که بمانم ، باقری

باقری: قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می توانست رقم بخورد/ باید برانکو و کلوب بخواهند که بمانم

عبارات مهم : برانکو

مربی پرسپولیس گفت: یک سری تصمیمات احساسی هم به بازیکن ضرر می زند و هم به کلوب و قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می توانست رقم بخورد.

به گزارش تسنیم، جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس و تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ از مهمترین اتفاقاتی بود که در روز های اخیر در پرسپولیس رخ داد که هر یک بازتاب های مختلفی در رسانه ها داشت. کریم باقری که به رک گویی در فوتبال کشور عزیزمان ایران معروف است نظرات جالبی در مورد اتفاقات اخیر اطراف تیمش دارد.

قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و کلوب بخواهند که بمانم ، باقری

مربی پرسپولیس در گفت وگو با تسنیم به سؤالات جواب داد.

تسنیم: از بازی با سیاه جامگان شروع کنیم، به مشکل موفق به شکست حریف شدید و فاصله تان با رقبا باز هم زیاد کردن پیدا کرد.

هر هفته بازی های مان سخت است آیا که همه تیم ها تلاش می کنند عالی ترین عملکرد را برابر پرسپولیس داشته باشند. از طرفی ما هم تلاش می کنیم در هر بازی عالی ترین عملکرد را کنار نتیجه خوب داشته باشیم که خدا را شکر این هفته موفق شدیم حریف سخت کوش مان را با گل دقایق نهایی شکست دهیم. نشانه این بوده و است که بازی به بازی بهتر شده است و پیشرفت کنیم تا به نشانه مهم مان که تکرار قهرمانی است برسیم.

مربی پرسپولیس گفت: یک‌سری تصمیمات احساسی هم به بازیکن ضرر می‌زند و هم به کلوب و قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد.

تسنیم: پرسپولیس آن قدر خوب شده است که هوادارانش به نتیجه ای غیر از برد راضی نیستند، این مسئله کار شما را سخت تر نمی کند؟

تمام مجموعه تیم هدفش این بوده و است که رضایت هواداران را جلب کند. این تفکر در تیم ما وجود دارد که جهت به دست آوردن دل هواداران تلاش کرده و نتیجه بگیریم و چیزی باارزش تر از این عنوان وجود ندارد. خدا را شکر در این چند وقت هواداران از نتیجه های تیم راضی بوده اند و این جای خوشحالی دارد ولی مسلماً کار ما را هم سخت تر می کند. بازیکنان به خوبی این عنوان را درک، و تلاش خود را زیاد می کنند.

تسنیم: تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ رضایت خیلی از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را در پی داشته هست، شما این اتفاق را چطور ارزیابی می کنید؟

باشگاه دنبال این بود که قرارداد برانکو را تمدید کند و همه ما می دانیم که برانکو یک مربی حرفه ای است و در این مدتی که سرمربیگری پرسپولیس را به عهده گرفته توانسته تیم را متحول کرده و نتیجه های خوبی به دست بیاورد. کلوب در چند روز اخیر تلاش کرد شرایط تمدید قرارداد برانکو را فراهم کند و امیدوارم او بتواند در ادامه برنامه های خود را در پرسپولیس پیاده کرده و به اهدافش در تیم برسد.

قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و کلوب بخواهند که بمانم ، باقری

تسنیم: شما هم این قول را می دهید که در دو سال آینده کنار برانکو بمانید؟

قرارداد من تا آخر این فصل هست. تصیمم گیرنده در مورد آینده فقط من نیستم و باید خود برانکو و کلوب بخواهند که در کادر فنی بمانم.

مربی پرسپولیس گفت: یک‌سری تصمیمات احساسی هم به بازیکن ضرر می‌زند و هم به کلوب و قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد.

تسنیم: در روز های اخیر برداشت های مختلفی در مورد جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس صورت گرفته، به نظر شما طارمی می ماند بهتر بود یا اینکه کلوب باید او را می فروخت تا سود ببرد؟

قضیه مهدی به نظر من خیلی بهتر از اینها می توانست اتفاق بیفتد تا هم جهت کلوب خوب باشد و هم جهت مهدی. بعضاً متأسفانه تصمیمات احساسی درست یا غلط گرفته می شود که هم به بازیکن ضرر می زند و هم به باشگاه. متأسفانه رفت وآمدهای طارمی در پرسپولیس هم جهت خودش و هم تیم حواشی زیادی داشته و دیدید که کلوب هم خیلی آسیب دید تا حدی که از دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم شدیم. مهدی هم ۴ ماه محروم شد. با همه این پرسشها من فکر می کنم تصمیمات بهتری می توانست در مورد انتقال مهدی از سوی خود او و کلوب گرفته شود. به هر حال به هر نحوی که بود مهدی از پرسپولیس رفت.

خیلی از بازیکنان به پرسپولیس آمدند و رفتند ولی کلوب بزرگی خود را حفظ کرده و مسیرش را ادامه داد. هم اکنون بازیکنان پرسپولیس تمام تلاش خود را می کنند تا موفقیت های تیم ادامه پیدا کند. ما چار ه ای نداریم جز اینکه با داشته های مان کنار بیاییم و امیدوارم کلوب بتواند به هر نحوی که شده است محرومیت نقل وانتقالاتی را حل کند تا بتوانیم حداقل تابستان بازیکن تازه جذب کنیم.

قضیه طارمی خیلی بهتر از اینها می‌توانست رقم بخورد/ باید برانکو و کلوب بخواهند که بمانم ، باقری

تسنیم: شما تلاش نکردید طارمی را راضی کنید که بماند؟

این عنوان در حیطه کاری من نبود که بخواهم به آن وارد شوم. هر بازیکن آزاد است که در مورد آینده اش تصمیم بگیرد و مهدی هم خودش خواست که برود. تکرار می کنم که بازیکنان زیادی به پرسپولیس آمدند و رفتند ولی این تیم بزرگی خودش را حفظ کرده و به راهش ادامه می دهد.

تسنیم: عده ای از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … علیه طارمی موضع گیری کرده اند و اعتقاد دارند طارمی با رفتنش از پرسپولیس به این تیم خیانت کرد آیا که هنگامی که کلوب به خاطر او محروم شده، مهدی هم باید می ماند. نظر شما چیست؟

به هر حال اتفاقی است که رخ داده و تماشاگران و کارشناسان آزادند نظرات ارزش را مطرح کنند و باید به همه این نظرات احترام گزارد. کلوب و بازیکن تصمیم گرفتند این انتقال انجام شود. امیدوارم در آینده اتفاقاتی بیفتد که هم به نفع کلوب باشد و هم به نفع بازیکن. هر بازیکنی تصمیم به جدایی می گیرد، طوری برود که حرف و حدیثی به همراه نداشته باشد و خیلی حرفه ای عمل کند.

تسنیم: عملکرد خط حمله پرسپولیس در غیاب مهدی طارمی مثبت بوده است یا نه؟

علیپور که می بینید خیلی عالی کار کرده و گل های زیادی جهت پرسپولیس به ثمر برساند. او عالی ترین گلزن فعلی لیگ هم هست. کنار علیپور، منشا هم خیلی تلاش کرده که در زمین مؤثر باشد و انصافاً هم پرتلاش ظاهر می شود. شاید از منشا توقع بیشتری در امر گلزنی می رود ولی او همه تلاش خود را در این زمینه می کند. در کل عملکرد خط حمله در این فصل خیلی خوب بوده است.

تسنیم: پرسپولیس با توجه به محرومیتی که از جذب بازیکن دارد می تواند در آسیا همانند فصل پیش مدعی باشد؟

مسلماً کارمان در آسیا خیلی سخت هست، مجبوریم با این اتفاق کنار بیاییم و با داشته های فعلی مان راهی این مسابقه ها شویم. خودتان می دانید که تیم های عربی چقدر در زمینه جذب بازیکن هزینه می کنند و اگر هم در نتیجه گیری موفق هستند به خاطر بازیکنان خارجی خوبی است که به خدمت می گیرند. فصل پیش هم اگر ما به الهلال باختیم به خاطر عملکرد خیلی خوب بازیکنان خارجی این تیم بود. طبیعی است که اگر ما هم بتوانیم بازیکن خوب جذب کنیم شانس موفقیت مان خیلی زیاد می شود. به هر حال باید با داشته های مان کنار بیاییم و بازیکنان هم همه تلاش ارزش را بکنند تا نتیجه های خوبی در لیگ قهرمانان کسب کنیم.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz